Зарядное устройство для ADLX65NCC3A мощностью 65 Вт для ноутбуков Lenovo Thinkpad X1 T430 T440 T450 - фото 1
Зарядное устройство для ADLX65NCC3A мощностью 65 Вт для ноутбуков Lenovo Thinkpad X1 T430 T440 T450 - фото 2
Зарядное устройство для ADLX65NCC3A мощностью 65 Вт для ноутбуков Lenovo Thinkpad X1 T430 T440 T450 - фото 3
Зарядное устройство для ADLX65NCC3A мощностью 65 Вт для ноутбуков Lenovo Thinkpad X1 T430 T440 T450 - фото 4
Зарядное устройство для ADLX65NCC3A мощностью 65 Вт для ноутбуков Lenovo Thinkpad X1 T430 T440 T450 - фото 5
Зарядное устройство для ADLX65NCC3A мощностью 65 Вт для ноутбуков Lenovo Thinkpad X1 T430 T440 T450 - фото 6
Зарядное устройство для ADLX65NCC3A мощностью 65 Вт для ноутбуков Lenovo Thinkpad X1 T430 T440 T450 - фото 7
Зарядное устройство для ADLX65NCC3A мощностью 65 Вт для ноутбуков Lenovo Thinkpad X1 T430 T440 T450
Код товара: TM_3122190
О товаре
Зарядний пристрій ADLX65NCC3A потужністю 65 Вт для ноутбуків Lenovo Thinkpad X1 T430 T440 T450 T470 T470S E550 E560 E570 G50 X240 X260 X270 Ideapad Yoga 2 11 11S 13, 20 В 3,25 А
【Технічні характеристики】Зарядний пристрій 65 Вт: Вхід: 100-240 В, 50-60 Гц; Вихід: 20 В ~ 3,25 А; Версія: 65 Вт МАКС. (також сумісний з 45 Вт); Роз'єм: жовтий USB-роз'єм; Високоякісний внутрішній чип підвищує ефективність заряджання. Комплектація: 1 x зарядний пристрій Thinkpad 65 Вт, 1 x шнур живлення, 1 x посібник користувача.