Укр
Рус

Код товару: AR_3015088
Ubiquiti U-PoE++ — надійний адаптер, який може живити пристрої UniFi PoE++ з бездротовими mesh-застосунками або розвантажити залежність живлення комутатора PoE. Здатен подавати живлення до різних точок доступу Wi-Fi відповідно до стандарту 802.3bt, а також відеокамер. При цьому буде забезпечено до 60 Вт потужності та пропускну здатність, що досягає 1 Гбіт/с.
Для контролю роботи інжектора живлення Ubiquiti U-PoE++ передбачено світлодіодний індикатор. Пристрій можна встановити на стіні за допомогою спеціального кріплення, що розташоване за корпусом.
Особливості:
| Тип | інжектор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 210 г |
| Вихід | 48 В |
| Вхід | 1.3 A, 120 В, 0.75 A, 230 В |
| Конектор | RJ-45 |
| Розміри, мм | 106 x 63 x 34 мм |
| Стандарт зв'язку | IEEE 802.3bt |
| Швидкість передачі даних | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 954 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00