Укр
Рус










Код товару: KM_3402855
Характеристики
Акумуляторний імпульсний гвинтоверт Trotec PIDS 10-20V сертифікований в Україні та відповідає всім чинним стандартам якості та безпеки.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Деталі |
|---|---|
| Тип | Гвинтоверт імпульсний |
| Номінальна напруга | 20В |
| Кількість передач | 1 (Холостий хід: 0 - 2800 об/хв) |
| Частота тангенціальних ударів | 3600 уд/хв |
| Максимальний крутний момент | 180 Нм |
| Тип патрона | 1/4"НЕХ (6,35 мм) |
| Максимальний діаметр закручування шурупа по дереву | 8 мм |
| Максимальний діаметр закручування шурупа по металу | 8 мм |
| Колір | Жовтий/чорний |
| Живлення | FlexPower Li-Ion 20В, 2А·год, 40 Вт |
| Зарядний пристрій | Вхід: 230-240В, 50 Гц / Вихід: 21.5В, 2.4А |
| Час заряджання | 60 хвилин |
| Розміри без упаковки | 180x95x235 мм |
| Розміри в упаковці | 325x300x105 мм |
| Вага без акумулятора | 1.155 кг |
| Вага з акумулятором | 1.575 кг |
| Вага в упаковці | 2.96 кг |
| Гарантійний термін | 1 рік |
Особливості:
Використання Li-Ion батарей типу NMC забезпечує стабільну високу потужність інструменту та запобігає саморозряду батареї.
Потужний крутний момент 180 Нм та тангенціальні удари зі швидкістю 3600 уд/хв дозволяють виконувати складні завдання.
Шестигранний тримач для інструменту ¼ дюйма 6,35 мм та подовжувачі-адаптери для гнучкого використання стандартних біт та торцевих головок.
Перемикач для легкого перемикання між правим і лівим обертанням.
Вбудоване світлодіодне підсвічування для автоматичного освітлення робочої зони.
Комплектація:
Гвинтоверт імпульсний акумуляторний - 1 шт
Акумулятор для інструментів Trotec 20V 2 Ah FlexPower (6200000303) - 1 шт
Зарядний пристрій FlexPower - 1 шт
Кліпса на поясний ремінь - 1 шт
Тримач-подовжувач для біт 1/4" 50 mm - 1 шт
Тримач-адаптер для торцевих головок 1/4" 50 mm - 1 шт
Кейс пластиковий - 1 шт
Інструкція українською мовою
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 123 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00