Укр
Рус

Код товару: AR_3025986
Ксенонова автолампа на заміну чи покращення штатної автомобільної оптики. Виріб встановлюється в лінзовані головні фари і може використовуватися як в ближньому амплуа світла, так і далекого. Призначається лампочка для легковиків з цоколем D1S та базою PK32d-2 (з двома контактами). Робота моделі можлива в мережах борт живлення 12 В, споживана нею потужність дорівнює 35 Вт. Osram Xenarc Original D1S 66140 має високу інтенсивність білого світлового променя та гарну силу світлового потоку (3200 Лм).
Колірна температура світла від лампи становить 4100 К, за рахунок чого забезпечується хороша видимість дороги «як вдень». Висвітлення з такими параметрами сприятливо впливає на зниження втоми зорового апарату водія при поїздках за кермом у темний час доби. Гарантований термін служби лампи досягає 2000 годин, максимальний – 3000 годин. Зміну лампочок бажано робити попарно, однак у стандартній упаковці модель поставляється в одному екземплярі - другий знадобиться докуповувати окремо.
| Тип | D1S |
| Вид | ксенонова |
| Цоколь | PK32d-2 |
| Призначення | головне освітлення |
| Потужність | 35 Вт |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Колірна температура | 4100 K |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп в упаковці | 1 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 85 В |
| Ресурс роботи | 3000 г |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 306 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00