Автоматичний вимикач Voltronic YT-DZ47-63-2P-63A-TC - фото 1
Автоматичний вимикач Voltronic YT-DZ47-63-2P-63A-TC
Код товару: AR_3017367
Про товар
Використання:
Характеристики:
  • Модель: YT-DZ47-63-2P-63A
  • Тип: автоматичний вимикач двополюсний
  • Номінальний струм: 63A
  • Номінальна напруга: 48V
  • Клас захисту: B63
  • Спосіб монтажу: на DIN-рейку
  • Ступінь захисту: IP20 (для захисту від попадання твердих об`єктів діаметром понад 12 мм)
  • Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик
  • Застосування: для захисту від перевантажень та коротких замикань в електричних мережах
  • Колір: прозорий
Номінальний струм63А