BarebOne-неттоп Asus NUC 12 Pro (90AR00E1-M00030) - фото 1
BarebOne-неттоп Asus NUC 12 Pro (90AR00E1-M00030) - фото 2
BarebOne-неттоп Asus NUC 12 Pro (90AR00E1-M00030) - фото 3
BarebOne-неттоп Asus NUC 12 Pro (90AR00E1-M00030) - фото 4
BarebOne-неттоп Asus NUC 12 Pro (90AR00E1-M00030)
Код товару: DD_2988137
Акція
До кінця акції 281 день
Про товар
ASUS NUC 12 Pro
Який процесор і диск приховані в ASUS NUC 12 Pro NUC12WSHI3 Tall?
ASUS NUC 12 Pro NUC12WSHI3 Високий міні-екран комп'ютера та підключення
Технічні характеристики
  Процесор Серія процесорів: Intel Core i3 Модель процесора: Intel Core i3 1220P Alder Lake Частота процесора: 1,5 ГГц (1500 МГц) Кількість ядер процесора: 10 шт Кеш процесора: 12 МБ Частота підвищення ядра: 4,4 ГГц (4400 МГц) Максимальний TDP: 28 Вт Функція процесора: Автоматичний розгін, HyperThreading, Підтримка віртуалізації Марка/модель: GPU Марка відеокарти: Intel Модель відеокарти: Графіка UHD   Материнська плата Слоти для додаткових карт: M.2, SATA III   Диск Ємність зберігання (загальна): 0 ГБ (0 ТБ) Тип зберігання: без зберігання Кількість встановлених слотів 2,5".: 0 шт Загальна кількість слотів 2,5": 1 шт Кількість встановлених слотів M.2: 0 шт Загальна кількість слотів M.2: 2 шт   Спорядження Основне обладнання: Bluetooth, Wi-Fi   Колір і дизайн Колір: чорний Розмір корпусу: Mini ITX   Джерело Джерело: 90 Вт   Оперативна пам'ять розмір оперативної пам'яті: 0 ГБ Частота пам'яті: 3200 МГц Тип пам'яті: DDR4 Максимальна ємність оперативної пам'яті: 64 ГБ Кількість слотів оперативної пам'яті: 2 шт Кількість зайнятих слотів: 0 шт   Виходи USB 2.0: 1 шт USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0): 1 шт Графічний: HDMI 2.0b, Thunderbolt 4 Інше: Замок Kensington, RJ-45 (LAN) 2,5 Гбіт/с Оптична механіка: Без механіки   Розміри і вага Ширина: 117 мм Висота: 54 мм Довжина: 112 мм Вага: 0,51 кг   Операційна система Операційна система: Без операційної системи   Гарантія Гарантія: 36 місяців