Укр
Рус

Код товару: AR_3013702
Акумулятор свинцево-кислотний AGM
Зовнішня універсальна АКБ, виготовлена за технологією AGM – повністю герметичне зовнішнє джерело живлення, яке не потребує технічного обслуговування в процесі зберігання та експлуатації.
Технологія виготовлення універсальних зовнішніх акумуляторів AGM (absorbent glass mat) передбачає наявність усередині батареї абсорбуючої прокладки зі скловолокна. АКБ цього типу чудово справляються з підвищеними навантаженнями.
Тяговий акумулятор - це оптимальне рішення, якщо вам потрібен надійний прилад для забезпечення техніки електричним живленням. Модель тягового акумулятора, головним чином, призначена для генерації електроенергії, яка необхідна для забезпечення безперебійним живленням спеціальної техніки: електрокари, навантажувачі та інше.
Переваги AGM акумулятора:
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 12 Аг |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | свинцево-кислотний |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 4.05 кг |
| Розмір | 151 х 99 х 97 мм |
| Тип клем | T12 (M5) |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 918 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00