Укр
Рус

Код товару: AR_3009936
Aspiring Vigor 40 PD65W, 40000 mAh
Портативний павербанк Aspiring Vigor 40 PD65W, 40000 mAh - це ідеальний спутник для всіх, хто цінує надійність, високу потужність і швидку зарядку.
Неймовірна ємність
Зараз ви можете мати на руках потужність 40000mAh, що забезпечує безліч зарядів для вашого улюбленого гаджету.
Швидка зарядка для ваших пристроїв
Павербанк оснащений потужними портами Type-C1, Type-C2 та USBA1, USBA2, кожен з яких підтримує високу потужність від 5V до 22V для швидкої зарядки вашого смартфону, планшету, ноутбука та інших пристроїв. Так, портативний павербанк Aspiring Vigor 30 із заявленою потужністю 40000mAh та 65W може заряджати багато ноутбуків. Важливо пам'ятати, що павербанк повинен мати сумісні порти та напруги для вашого конкретного ноутбука, і вам може знадобитися спеціальний адаптер або кабель для підключення ноутбука до павербанку.
Легкий та портативний дизайн
З розмірами 140 x 68 x 56 мм, наш павербанк Aspiring Vigor 30 вміщується в кишені або сумці, завжди готовий вас врятувати від розрядженого пристрою, коли це найбільше потрібно.
Індикатор рівня заряду
Для вашої зручності, павербанк оснащений індикатором рівня заряду, який завжди покаже вам, скільки енергії залишилося.
Надійний захист вашого гаджету
Ви можете бути впевнені у безпеці ваших пристроїв завдяки вбудованому захисту від перевантаження, перезаряджання, перегріву, перенапруги та коротких замикань.
Літій-полімерний акумулятор
Ви отримуєте найкращу якість та довговічність завдяки використанню Li-Pol акумулятора. Aspiring Vigor 40 - це ваш надійний спутник для подорожей, роботи або відпочинку. Не більше розряджених пристроїв, немає стресу з повільною зарядкою.
| Ємність | 40000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для смарт-годинників, для роутера, для ноутбука |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB, 2 x USB Type-C |
| Особливості | цифровий дисплей, Quick Charge 3.0, Power Delivery, Quick Charge 2.0, 65 W |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 828 г |
| Вихідний струм | 2 A, 1.5 A, 3 A, 4.5 A, 3.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 20 V, 9 V, 12 V, 15 V |
| Вхідний струм | 3 A, 3.25 А |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від перевантаження по струму, захист від перегріву, надлишкової напруги на вході |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 65 |
| Матеріал корпусу | термопластик |
| Розмір | 140 х 68 х 56 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 964 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00