Укр
Рус

Код товару: AR_3009934
Коли портативність поєднується зі стабільністю, ви отримуєте OnPower 505 – бездротовий зарядний пристрій, який дозволить заряджати ваші пристрої без зайвих зусиль.
Завдяки ультратонкому профілю товщиною 8.9 мм і легкому дизайну цей пристрій легко поміщається в кишеню, сумку або навіть на долоню. Що краще вибрати для життя в русі?
Оснащений надійною літій-полімерною батареєю на 5000 мАг, OnPower 505 забезпечує достатню потужність, щоб підзарядити найнеобхідніше, наприклад зарядити телефон під час напруженого робочого дня або тримати навушники напоготові під час відпустки на вихідних.
Панель для бездротової зарядки потужністю 15 Вт означає простоту без кабелю: просто встановіть пристрій на місце, а OnPower 505 зробить все інше. Оскільки швидкість має значення, порт типу C потужністю 20 Вт заряджатиме ваші пристрої швидко, заощаджуючи дорогоцінний час.
Банк живлення виготовлено з високоякісного алюмінієвого сплаву та вогнестійких матеріалів ABS+PC для довговічності та стилю в одному.
Незважаючи на невеликі розміри (105 мм x 66 мм x 8.9 мм), він забезпечує високу продуктивність, доводячи, що великі речі бувають у маленьких упаковках.
Незалежно від того, чи працюєте ви за напруженим графіком або починаєте нові пригоди, OnPower 505 надійний і зручний, щоб підтримувати вас.
Особливості продукту
| Ємність | 5000 mAh |
| Призначення | для смарт-годинників, для роутера, для телефона, для планшета |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, Qi, Power Delivery, MagSafe |
| Колір | темно-сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Вихідний струм | 3 A, 2.22 A, 1.67 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V |
| Вхідний струм | 2.4 A, 2 А |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від перевантаження по струму, захист від перегріву, надлишкової напруги на вході, неправильного використання роз'ємів |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Матеріал корпусу | термопластик, алюміній |
| Розмір | 105 x 66 x 8.9 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
918 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00