Укр
Рус

Код товару: AR_3009924
Це справжня електростанція серед портативних батарей!
PB-301 зберігає колосальні 30000 мА*год електроенергії для ваших пристроїв.
Він має два вхідні порти: Type-C і MicroUSB, останній - для випадків, коли вам потрібно дотримуватися старих стандартів. Порт USB-C виконує функції як входу, так і виходу, а також підтримує Power Delivery, що дозволяє заряджати батарею ще швидше.
Два порти USB-A підтримують Quick Charge 3.0, забезпечуючи зарядку трьох пристроїв одночасно втричі швидше.
Вбудований дисплей стану інформує вас про поточний режим швидкої зарядки і дозволяє контролювати заряд батареї, що залишився.
У цій моделі портативної батареї ми також використовували технологію Smart IC, яка розпізнає ваш пристрій, адаптує параметри заряджання до дроту та оптимізує напругу. Крім того, ця батарея забезпечує захист вашого гаджета від короткого замикання, перегріву та інших потенційних загроз.
Якщо ви часто проводите багато часу далеко від розеток, ця модель ідеально підійде для вас!
| Ємність | 30000 mAh |
| Призначення | для роутера, для телефона, для планшета, для плеєра, для смарт-годинників |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В, USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C, USB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB, microUSB, 2 x USB Type-C |
| Особливості | Quick Charge 3.0, Power Delivery |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 5 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 016 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00