Укр
Рус

Код товару: AR_3009916
| Ємність | 50000 mAh |
| Призначення | для ноутбука, для телефона, для планшета, для плеєра, для смарт-годинників |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Коннектори для ноутбуків | Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Sony, Samsung |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 4 х USB |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, ліхтар |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1200 г |
| Захист | багаторівнева система захисту |
| Кількість перезарядок | до 1000 |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 250 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір | 209 х 136 х 33 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 304 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00