Укр
Рус

Код товару: AR_3009960
Ємність - 10000 mAh, вихідний струм - 3 A, розмір - 111 x 72 x 20 мм, вага - 240 г
| Ємність | 10000 mAh |
| Призначення | для смарт-годинників, для телефона, для планшета, для плеєра |
| Джерело заряду батареї | USB Type C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, цифровий дисплей, Qi, Power Delivery, висувна підставка |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 240 г |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V |
| Вхідний струм | 2.4 A |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряду, захист від перевантаження по струму, індикатор залишкового заряду |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Розмір | 111 x 72 x 20 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 541 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00