Блок живлення 1stCharger для ноутбуків HP 135W 19V 7.1A 7.4x5.0 силовий кабель Retail BOX (AC1STHP135WC2) - фото 1
Блок живлення 1stCharger для ноутбуків HP 135W 19V 7.1A 7.4x5.0 силовий кабель Retail BOX (AC1STHP135WC2)
Код товару: AA_2179224
Сумісний бренд
HP (Hewlett-Packard)
Тип роз'єму
7.4 x 5.0 мм
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
7.1 А
Вихідна потужність
135 Вт