Блок живлення 1stCharger для ноутбуків HP 90W 18.5V 4.9A 4.8x1.7 силовий кабель (AC1STHP90WA1) - фото 1
Блок живлення 1stCharger для ноутбуків HP 90W 18.5V 4.9A 4.8x1.7 силовий кабель (AC1STHP90WA1)
Код товару: AA_2179229
Акція
До кінця акції 140 днів
Про товар
Призначення: Для ноутбука
Характеристики
Бренд
1stCharger
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
HP (Hewlett-Packard)
Тип роз'єму
4.8 x 1.7 мм
Вихідна напруга
18.5 В
Сила струму
4.9 А
Вихідна потужність
90 Вт