Укр
Рус





Код товару: AR_3005978
Chieftec Polaris - серія надійних комп'ютерних блоків живлення. Відповідають стандарту 80 PLUS Gold. Виготовлені на основі перевіреної компонентної бази, що гарантує надійність і стабільність роботи пристрою впродовж тривалого терміну експлуатації.
Дозволяє бути впевненим у чудовій працездатності блоку та стабільному живленню системи. Форм-фактор даного блоку ATX. Дана модель потужністю 550 Вт чудово підійде для збірки продуктивних систем різного призначення (робочі, мультимедійні, ігрові). Передбачене повністю модульне управління кабелями, LLC-перетворювач з технологією DC-DC.
Виріб забезпечить хорошу ефективність роботи із споживанням мінімальної кількості електроенергії. Охолоджується за допомогою активного вентилятора розміром 120 мм.
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Потужність | 550 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| OutputCurrent +12V1 | 45.8A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SIP (Захист від стрибків струму і напруги) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 525 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00