Блок живлення для ноутбука Grand-X ACLEL65WS - фото 1
Блок живлення для ноутбука Grand-X ACLEL65WS - фото 2
Блок живлення для ноутбука Grand-X ACLEL65WS
Код товару: LE_2219324
Про товар
Тип: Блок живлення для ноутбука
Підключення: мережа
Потужність, Вт: 65
Вихідна напруга, В: 20
Вихідний струм, А: 3,25
Роз'єм: 5,5x2,5
Сумісність: Lenovo
Сумісні партномери: 180х130х50
Довжина кабелю AC (DC), м: 1,8
Додатково: немає
Характеристики
Бренд
Grand-X
Сумісний бренд
Lenovo
Тип роз'єму
5.5 x 2.5 мм
Вихідна напруга
20 В
Сила струму
3.25 А
Вихідна потужність
65 Вт