Блок живлення для ноутбука Merlion ASUS 36W 12V 3,0A, 3.5*1.35 (00406 / LAS36/12-3.5*1.35) - фото 1
Блок живлення для ноутбука Merlion ASUS 36W 12V 3,0A, 3.5*1.35 (00406 / LAS36/12-3.5*1.35)
Код товару: PH_2830837
Про товар
Пропонуємо до Вашої уваги Блок живлення для ноутбука Merlion ASUS 36W 12V 3,0A, 3.5*1.35 (00406 / LAS36/12-3.5*1.35) Гарантія: 12 міс.
Характеристики
Бренд
Merlion
Сумісний бренд
Asus
Вихідна напруга
12 В
Сила струму
3 А
Вихідна потужність
36 Вт