Блок живлення для ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 19V 90W 4.74A (5.5*2.5) wall mount (WM-AS90F5525) - фото 1
Блок живлення для ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 19V 90W 4.74A (5.5*2.5) wall mount (WM-AS90F5525)
Код товару: PH_2833059
Про товар
Пропонуємо до Вашої уваги Блок живлення для ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 19V 90W 4.74A (5.5*2.5) wall mount (WM-AS90F5525) Гарантія: 24 міс. Блок живлення для ноутбуків - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Комплектація: мережевий кабель, блок живлення, фірмова упаковка Сумісні партномери: PA-1900-04, PA-1900-15, LC.ADT01.008, AP.09006.004, AP.09003.009, AP.09001.005, AP.09001.003, AP.09003.011, AP.09000.001 Підходить до моделей: D27ES, D400S FAM2000, FAM2000+,FID2000, FID2010, FID2020, FID2030, FID2060++, FID3010 FIM2010 MAM2000, MAM3000,MD2629, MD2795, MD2879, MD41050, MD41060, MD41191, MD41200, MD41272, MD41273, MD41274, MD41300, MD41424, MD41700, MD41983, MD42032, MD42100, MD42193, MD42200, MD42413, MD42414, MD42416, MD42462, MD42462s, MD42630, MD42703, MD42792, MD42811, MD5029, MD5050, MD5061, MD5214, MD5216, MD5218, MD5222, MD5223, MD5225, MD5389, MD5400, MD5498, MD5499, MD5943, MD5944, MD5945, MD5946, MD5950, MD6032, MD6181, MD92960, MD9303, MD9304, MD9326, MD9399, MD9467, MD95044, MD95062, MD95074, MD95078, MD95090, MD95091, MD95135, MD95144, MD95188, MD95190, MD95278, MD95300, MD95319, MD95322, MD95323, MD95325, MD95353, MD95391, MD95408, MD95564, MD9559, MD95766, MD95766, MD9580-A, MD9580-F, MD9588, MD96015, MD9620, MD9621, MD96211, MD9625, MD96254, MD96278, MD9628, MD9630, MD9631, MD9639, MD96400, MD9646, MD9655, MD96700, MD9687, MD9694, MD9698, MD9699, MD9703, MD9706, MD9719, MD9730, MD97300, MD9783-A Titanium, MD9786, MD9787, MD9788, MD9800, MD98300,MID2030,MIM2030, MIM2040, MIM2050, MIM2080, MIM2120, MIM2130, MIM2170, Super Laptop P4MD42792, MD42811, MD5029, MD5050, MD5061, MD5214, MD5216, MD5218, MD5222, MD5223, MD5225, MD5389, MD5400, MD5498, MD5499, MD5943, MD5944, MD5945, MD5946, MD5950, MD6032, MD6181, MD92960, MD9303, MD9304, MD9326, MD9399, MD9467, MD95044, MD95062, MD95074, MD95078, MD95090, MD95091, MD95135, MD95144, MD95188, MD95190, MD95278, MD95300, MD95319, MD95322, MD95323, MD95325, MD95353, MD95391, MD95408, MD95564, MD9559, MD95766, MD95766, MD9580-A, MD9580-F, MD9588, MD96015, MD9620, MD9621, MD96211, MD9625, MD96254, MD96278, MD9628, MD9630, MD9631, MD9639, MD96400, MD9646, MD9655, MD96700, MD9687, MD9694, MD9698, MD9699, MD9703, MD9706, MD9719, MD9730, MD97300, MD9783-A Titanium, MD9786, MD9787, MD9788, MD9800, MD98300 MID2030,MIM2030, MIM2040, MIM2050, MIM2080, MIM2120, MIM2130, MIM2170, MIM2180, MIM2220, MIM2230,QAM3000
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Сумісний бренд
Asus
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
4.74 А
Вихідна потужність
90 Вт
Гарантія
24 місяці
Всі характеристики
Продавець
ProHardware
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-13%