Блок живлення для ноутбука PowerPlant DL30F5525 - фото 1
Блок живлення для ноутбука PowerPlant DL30F5525
Код товару: LE_2219485
Про товар
Тип: Блок живлення для ноутбука
Підключення: мережа
Потужність, Вт: 30
Вихідна напруга, В: 19
Вихідний струм, А: 1,58
Роз'єм: 5,5x2,5
Сумісність: Dell
Сумісні партномери: PA3743U-1ACA
Розмір, мм: 88х36х27
Вага, г: 200
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Сумісний бренд
Dell
Тип роз'єму
5.5 x 2.5 мм
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
1.58 А
Вихідна потужність
30 Вт
Всі характеристики
Продавець
Lemko
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-11%