Блок живлення для ноутбука PowerPlant HP120F4817 - фото 1
Блок живлення для ноутбука PowerPlant HP120F4817
Код товару: LE_2220400
Про товар
Тип: Блок живлення для ноутбука
Підключення: мережа
Потужність, Вт: 120
Вихідна напруга, В: 18,5
Вихідний струм, А: 6,5
Роз'єм: 4,8x1,7
Сумісність: HP
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Сумісний бренд
HP (Hewlett-Packard)
Тип роз'єму
4.8 x 1.7 мм
Вихідна напруга
18.5 В
Сила струму
6.5 А
Вихідна потужність
120 Вт
Всі характеристики
Продавець
Lemko
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-17%