Блок живлення для ноутбуків 1stCharger HP 90W 19V/4.74A 4.8x1.7 силовий кабель (AC1STHP90WA2) - фото 1
Блок живлення для ноутбуків 1stCharger HP 90W 19V/4.74A 4.8x1.7 силовий кабель (AC1STHP90WA2)
Код товару: AA_2179231
Про товар
Блок живлення для ноутбуків 1stCharger HP 90W(19V/4.74A) 4.8x1.7 силовий кабель (AC1STHP90WA2) Артикул виробника: AC1STHP90WA2 id mcrtr-220493
Сумісний бренд
HP (Hewlett-Packard)
Тип роз'єму
4.8 x 1.7 мм
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
4.74 А
Вихідна потужність
90 Вт