Блок живлення до ноутбуку PowerPlant APPLE 220V, 20V 61W (USB Type-C) (AP61HCUSB) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant APPLE 220V, 20V 61W (USB Type-C) (AP61HCUSB) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant APPLE 220V, 20V 61W (USB Type-C) (AP61HCUSB) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant APPLE 220V, 20V 61W (USB Type-C) (AP61HCUSB) - фото 4
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant APPLE 220V, 20V 61W (USB Type-C) (AP61HCUSB) - фото 5
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant APPLE 220V, 20V 61W (USB Type-C) (AP61HCUSB)
Код товару: LE_2071178
Про товар
Вид: ліцензійний
Тип роз'єму підключення до ноутбука: USB Type-C
Джерело живлення: мережа 220 В
Вихідна потужність: 61 Вт
Вихідна напруга: 520.3 В
Вихідний струм (сила струму): 3 A
Ширина: 110 мм
Глибина: 35 мм
Висота: 75 мм
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
Apple
Тип роз'єму
USB Type-C
Сила струму
3 А
Вихідна потужність
61 Вт
Продавець
Lemko
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-10%