Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 45W 2.37A (5.5*2.5) (AS45F5525) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 45W 2.37A (5.5*2.5) (AS45F5525) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 19V 45W 2.37A (5.5*2.5) (AS45F5525)
Код товару: LE_2071001
Про товар
Вид: ліцензійний
Сумісність з ноутбуками: Asus
Сумісність з моделями ноутбуків: Asus D550CA, Q501LA, X450LA, X451CA, X501LA, X551CA, X750LA
Тип роз'єму підключення до ноутбука: 5.5 x 2.5 мм
Джерело живлення: мережа 220 В
Вихідна потужність: 45 Вт
Вихідна напруга: 19 В
Вихідний струм (сила струму): 2.37 А
Ширина: 50 мм
Висота: 125 мм
Глибина: 35 мм
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
Asus
Тип роз'єму
5.5 x 2.5 мм
Вихідна напруга
19 В
Сила струму
2.37 А
Вихідна потужність
45 Вт
Всі характеристики
Продавець
Lemko
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-9%