Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (3.0*1.1) (IB45H3011) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (3.0*1.1) (IB45H3011) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (3.0*1.1) (IB45H3011) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (3.0*1.1) (IB45H3011)
Код товару: LE_2071179
Про товар
Блок живлення для ноутбуків IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (3.0*1.1) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від загорянь.
Вид: ліцензійний
Сумісність з ноутбуками: IBM
Сумісність з ноутбуками: Lenovo
Сумісність з моделями ноутбуків: Lenovo Chromebook N21
Сумісні парт-номери блоків живлення: Lenovo ADLX45DLC3A
Тип роз'єму підключення до ноутбука: 3,0 x 1,1 мм
Джерело живлення: мережа 220 В
Вихідна потужність: 45 Вт
Вихідна напруга: 20 В
Вихідний струм (сила струму): 2,25 А
Ширина: 50 мм
Висота: 125 мм
Глибина: 35 мм
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
Lenovo
Тип роз'єму
3.0 x 1.1 мм
Вихідна напруга
20 В
Сила струму
2.25 А
Вихідна потужність
45 Вт
Всі характеристики
Продавець
Lemko
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-7%