Укр
Рус

Код товару: AR_3005922
Блок живлення GAMEMAX 550W (GP-550)
Комп'ютерний блок живлення - джерело живлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електроенергією постійного струму, шляхом перетворення мережевої напруги до необхідних значень. В деякій мірі блок живлення також виконує функції стабілізації і захисту від незначних перешкод живлячої напруги. Як компонент займає значну частину всередині корпусу комп'ютера, несе в своєму складі (або монтовані на корпусі БП) компоненти охолодження частин всередині корпусу комп'ютера.
Блок живлення GAMEMAX 550W (GP-550) - це універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою - найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості в своєму класі по відмінною ціною. В елементній базі блоку живлення застосовані надійні і довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 550 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Країна виробник | Китай |
| OutputCurrent +12V1 | 19A |
| OutputСurrent +12V2 | 19A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип охолодження | пасивне |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 131 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00