Блок живлення PowerPlant для ноутбуків IBM/Lenovo 16V 4.5A 72W 5.5x2.5 (IB72D5525) - фото 1
Блок живлення PowerPlant для ноутбуків IBM/Lenovo 16V 4.5A 72W 5.5x2.5 (IB72D5525)
Код товару: AA_2180705
Акція
До кінця акції 140 днів
Про товар
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 16V 72W 4.5A (5.5*2.5) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Технічні характеристики: Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 16V 72W 4.5A (5.5*2.5) Вид: Спеціалізовані блоки живлення Вихідна напруга: 16V Вхідна напруга: 220V Вихідний струм: 4,5A Споживана потужність: 72W Роз'єми: 5.5*2.5 мм Артикул виробника: IB72D5525 id mcrtr-265069
Призначення: Для ноутбука
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
Lenovo
Тип роз'єму
5.5 x 2.5 мм
Вихідна напруга
16 В
Сила струму
4.5 А
Вихідна потужність
72 Вт