Джерело безперебійного живлення Armac Home Lite 650F LED 650VA/390W (Z33511) - фото 1
Джерело безперебійного живлення Armac Home Lite 650F LED 650VA/390W (Z33511) - фото 2
Джерело безперебійного живлення Armac Home Lite 650F LED 650VA/390W (Z33511) - фото 3
Джерело безперебійного живлення Armac Home Lite 650F LED 650VA/390W (Z33511)
Код товару: TP_1689477
Про товар
ДБЖ Armac Home Lite
ЕКОНОМІЧНА МОДЕЛЬ З ОБНОВЛЕНИМ ДИЗАЙНОМ
ДЖЕРЕЛА БЕЗПЕЧНОГО ЖИВЛЕННЯ (ДБЖ) - БЕЗПЕЧНИЙ ВИБІР ДЛЯ ВАШОГО БУДИНКУ
Телевізори, ПК, ігрові консолі, пристрої "розумного дому",
Зарядні пристрої для телефонів, смартфонів, ноутбуків, планшетів,
Комутатори, маршрутизатори, ретранслятори, подовжувачі, VoIP-телефони,
Домашня акустика та Hi-Fi, фотоапарати, цифрові камери,
NAS-сервери, мережні пристрої для зберігання даних.
МІКРОПРОЦЕСОРНЕ УПРАВЛІННЯ - ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ І МОНІТОРИНГ ЧУВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ
ГАРАНТОВАНИЙ Високий РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ
АВТОМАТИЧНИЙ СТАБІЛІЗАТОР НАПРУГИ - AVR
Якщо напруга становить близько 255 В або більше, ДБЖ передає мережну (змінну) напругу на автотрансформатор (AVR), в результаті чого вихідна напруга знаходиться в дозволеному діапазоні від 195 до 255 В,
Якщо напруга становить приблизно 195 В або менше, ДБЖ передаватиме мережну напругу (змінного струму) на автотрансформатор (AVR), в результаті чого вихідна напруга буде в дозволеному діапазоні від 195 до 255 В.
Характеристики
Бренд
ARMAC
Форм-фактор
Стаціонарні
Активна вихідна потужність (номінальна)
390 Вт
300 - 450 Вт
Повна вихідна потужність (максимальна)
650 ВА
500 - 750 ВА
Максимальна вхідна напруга
287 В
Кількість розеток Schuko (Євро)
2 шт
Акумуляторна батарея
Вбудована
Номінальна напруга АКБ
12 В
Всі характеристики
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-9%