Джерело безперебійного живлення Armac Office 850E LCD 850VA/480W (Z22850) - фото 1
Джерело безперебійного живлення Armac Office 850E LCD 850VA/480W (Z22850) - фото 2
Джерело безперебійного живлення Armac Office 850E LCD 850VA/480W (Z22850)
Код товару: TP_1689476
Про товар
ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ
БАГАТО УСТАТКУВАННЯ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ДИСКРЕЦІЙНІСТЬ І ТОЧНІСТЬ РОБОТИ
x Програмне забезпечення доступне для скачування на сайті armac
xx USB-кабель не входить у комплект
Характеристики
Бренд
ARMAC
Форм-фактор
Стаціонарні
Активна вихідна потужність (номінальна)
480 Вт
451 - 600 Вт
Повна вихідна потужність (максимальна)
850 ВА
751 - 1000 ВА
Максимальна вхідна напруга
290 В
Кількість розеток Schuko (Євро)
2 шт
Акумуляторна батарея
Вбудована
Номінальна напруга АКБ
12 В
Особливості
Дисплей
Всі характеристики
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-9%