Укр
Рус

Код товару: AR_3016465
Електрочайник Gorenje K17DPW з об'ємом 1,7 л має технологію Strix, автоматичне вимкнення при закипанні та захист від перегріву. Оснащений фільтром від накипу, індикатором рівня води та зручним відкриванням кришки однією кнопкою. Ідеальний для щоденного використання.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | відсік для зберігання шнура |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 242 х 216 х 157 мм |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24 х 20.4 х 17.4 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | прогумована протиковзка основа, зони швидкого кип'ятіння на 1, 2 або 3 чашки, контролер STRIX |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 390 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00