Укр
Рус

Код товару: AR_3016422
PRIME Technics PKP 1765 O – сучасний електрочайник, який стане стильним доповненням будь-якої кухні і вірним помічником для будь-якої господині. Завдяки великому об'єму ви зможете за один раз закип'ятити 1,7 літра води, щоб порадувати всю сім'ю або велику компанію ароматною кавою або смачним чаєм. Висока якість виробу забезпечить ефективну і тривалу експлуатацію даного виробу. Електрочайник PRIME Technics PKP 1765 O володіє потужністю нагріву 2200 Вт. В даній моделі для комфортної та безпечної експлуатації передбачена захист від перегріву, автоматичне відключення при закипанні води і індикатор рівня води всередині. Нагрівальний елемент в даній моделі прихований. Підставка обертається на 360 градусів, що дозволяє забезпечити легкий доступ до ручки чайника зі всіх сторін та перешкоджає заплутування проводів.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь, пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 20 х 19.4 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24 x 19.4 x 20 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 458 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00