Укр
Рус

Код товару: AR_3016525
Тип - диспенсер-нагрівач води, об'єм - 2 л, 1300 Вт, матеріал корпусу - пластик, Кришка - незнімна
| Тип | термопот, диспенсер-нагрівач води |
| Об'єм | 2 л |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води |
| Особливості | дисплей, світловий індикатор, терморегулятор, із самоочищенням |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 3.9 кг |
| Вага в упаковці | 3.93 кг кг |
| Встановлення температури нагрівання | 75°C, 85°C, 95°C, 90°C, 80°C, 70°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 305 х 128 х 320 |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 37.1 x 16.1 x 37 см см |
| Довжина кабелю | 0.8 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, прозорий резервуар для водирегульована висота чашкинагрів води всього за кілька секунд6 температурних налаштуваньзручний електронний дисплейінтуїтивно зрозуміле керуванняіндикатор блокування від дітейіндикатор нестачі водисповіщення про необхідність очище |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Кришка | незнімна |
| Тип, сінк | термопот |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 601 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00