Укр
Рус




Код товару: AR_2998728
Кольоровий бік електронного читання
PocketBook Verse Pro Color – 6-дюймовий рідер із найсучаснішим кольоровим екраном E Ink Kaleido 3, створений для захоплюючого читання та прослуховування ауіокниг. Компактний, але потужний Verse Pro Color вражає набором преміальних функцій та характеристик, таких як захист від води IPX8, підтримка аудіокниг та Bluetooth, функція Text-to-Speech, адаптивне підсвічування SMARTlight та чотириядерний процесор.
| Клас електронної книги | З доступом в Інтернет, Сенсорний екран, Кольоровий екран, Компактні, Папероподібний екран з підсвітленям, Чорно-білий |
| Розмір екрану | 6", 1072 × 1448 |
| Тип екрану | E-ink |
| Об'ем оперативної пам'яті | 1 GB |
| Слот розширення пам'яті | Нема |
| Об'ем вбудованої пам'яті | 16 Gb |
| Мультімедія | Програвання музики MP3, Text-to-speech, Словник, Перегляд фотографій, Браузер, Wi-Fi, Програвання музики OGG, M4A, M4B |
| Інтерфейси і підключення | Audio-Out 3.5mm, USB Type C |
| Безпроводні підключення | Bluetooth, Wi-Fi |
| Формати, які підтримуються | PDF, PNG, PRC, TIFF, TXT, AZW, BMP, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTML, JPEG, HTM, MOBI, ACSM, RTF, AZW3 |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Акумулятор | Li-pol, 2100 мАч |
| Вага | 182 г |
| Операційна система | Linux 4.9.56 |
| Розмір | 108 х 156 х 7.6 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 053 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00