Укр
Рус





Код товару: AR_2998738
Процесор - AMD Zen 2 (8-ядер, 3.5GHz), Обсяг вбудованої пам'яті - 825 Гб, Об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ, 1 x HDMI 2.1, USB 3 шт., 1 x RJ45
| Тип консолі | стаціонарна |
| Платформа | PlayStation |
| Модель | PlayStation 5 Slim |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 825 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 (8K Ultra HD) |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси підключення | HDMI, 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ45, 2 x USB Type-C, 3 x USB Type-A, USB 3 шт. |
| Бездротові підключення | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вага | 2.6 кг |
| Графічний процесор | AMD Radeon RDNA 2 (10.3 TFLOPS, 2.23 ГГц) |
| Колір | білий |
| Комплектація | ігрова консоль, геймпад, кабель живлення, інструкція, Astro's Playroom (попередньо встановлена гра) |
| Процесор | AMD Zen 2 (8-ядер, 3.5GHz), AMD Ryzen Zen 2 (8-ядер, 16-потоків) |
| Розмір | 358 х 216 х 80 мм |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
35 833 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00