Укр
Рус

Код товару: AR_3015961
GRP2612 - це потужний 4-х лінійний IP-телефон з підтримкою 2-х SIP-акаунтів операторського класу, розроблений з можливостями автонастройки для масового розгортання і простого управління. GRP2612, створений для потреб офісних працівників і призначений для простого розгортання підприємствами, постачальниками послуг та іншими великими ринками, пропонує простий у використанні і зручний для розгортання телефонний апарат.
| Тип підключення | дротове |
| Кількість ліній | 4 |
| Голосові кодеки | G.722, G.726, iLBC, Opus, G.711u, G.711μ-law, G.729 A/B |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | 2 x Ethernet (RJ-45) 10/100Mbps |
| Безпека | TLS, MD5/MD5-sess, AES, SRTP |
| Вага | 0.936 кг |
| Вибір типу звукового сигналу | так |
| Габарити бази (ДхШхВ) | 203 x 193 x 52.1 мм |
| Дисплей | так |
| Колір | чорний |
| Кольоровість | кольоровий |
| Наявність гучного зв'язку | база |
| Основні функції | перевід дзвінка (супроводжуваний, несупроводжуваний), переадресація виклику (зайнято, немає відповіді, безумовна), очікування виклику, тристороння конференція, автовідповідь, автоматичний набір номера, утримання дзвінка, перехоплення виклику, 2 SIP-аккаунта з незалежним налаштуванням, парковка виклику, перевід виклику, вибір мелодії |
| Підтримка PoE | так |
| Сигнальні медіа та мережеві протоколи | LDAP, TR-069, TLS, ICMP, SIP, RTP/RTCP, HTTP/HTTPS, TCP/IP/UDP, DHCP, TFTP, NTP, STUN, ARP, DNS, TELNET, PPPoE, LLDP |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 104 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00