Укр
Рус

Код товару: AR_3015969
GRP2613 - це потужний 6-ти лінійний IP-телефон з підтримкою 3-х SIP-акаунтів операторського класу, розроблений з підтримкою автоналаштування для масового розгортання і простого управління. GRP2613, створений для потреб офісних працівників і призначений для простого розгортання підприємствами, постачальниками послуг та іншими великими ринками, пропонує простий у використанні і зручний для розгортання телефонний апарат
| Тип підключення | дротове |
| Кількість ліній | 6 |
| Голосові кодеки | G.722, DTMF, G.726, G.723, iLBC, Opus, G.711a-law, G.711μ-law, G.729 A/B |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | 2х Gigabit Ethernet (RJ-45), RJ-9 |
| Безпека | MD5/MD5-sess, AES-256, SRTP, TLS |
| Вага | 0.55 кг |
| Вибір типу звукового сигналу | так |
| Габарити бази (ДхШхВ) | 203 x 193 x 52.1 мм |
| Діагональ дисплея | 2.8" |
| Дисплей | так |
| Кількість портів RJ-45 | 2 шт |
| Колір | чорний |
| Кольоровість | кольоровий |
| Можливість кріплення на стіну | так |
| Наявність гучного зв'язку | база |
| Основні функції | переадресація виклику (зайнято, немає відповіді, безумовна), очікування виклику, тристороння конференція, автовідповідь, автоматичний набір номера, утримання дзвінка, перехоплення виклику, парковка виклику, музика на утриманні, перевід виклику, вибір мелодії, 3 SIP-аккаунта |
| Підтримка PoE | так |
| Роз'єми | RJ-9, RJ45 |
| Роздільна здатність дисплея | 320 x 240 |
| Сигнальні медіа та мережеві протоколи | DHCP, TFTP, NTP, STUN, ARP, DNS, TELNET, PPPoE, SRTP, LLDP, LDAP, TR-069, 802.1x, TLS, ICMP, IPv6, SIP RFC 3261, RTP/RTCP, HTTP/HTTPS |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 966 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00