Укр
Рус

Код товару: AR_3015955
| Тип підключення | дротове |
| Кількість ліній | 6 |
| Голосові кодеки | G.711a/u (64 Кбіт/с), G.723.1, G.722, DTMF, G.726-32, G.729AB, iLBC |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Fast Ethernet, Bluetooth |
| Історія дзвінків | 500 записів |
| Безпека | аутентифікація, MD5/MD5-sess, AES-128, VLAN 802.1x, AES-256, TSL, захист паролями |
| Відключення звуку (Mute) | так |
| Вага | 0.98 кг |
| Вибір типу звукового сигналу | так |
| Габарити бази (ДхШхВ) | 210 х 222 х 93 мм |
| Діагональ дисплея | 4.3 " |
| Дисплей | так |
| Кількість підтримуваних базою трубок | 4 |
| Кількість портів RJ-45 | 2 шт |
| Кількість програмованих кнопок | 29 |
| Колір | чорний |
| Кольоровість | кольоровий |
| Можливість кріплення на стіну | так |
| Наявність гучного зв'язку | база |
| Основні функції | перевід дзвінка (супроводжуваний, несупроводжуваний), переадресація виклику (зайнято, немає відповіді, безумовна), очікування виклику, індикація дзвінка, що чекає, тристороння конференція, функція «Не турбувати», автовідповідь, анонімний виклик/Відхилення, автоматичний набір номера, утримання дзвінка, регулювання гучності дзвінка, індикація очікування повідомлення, перехоплення виклику, підтримка резервного SIP-сервера |
| Підтримка PoE | так |
| Роз'єми | RJ-9, USB, RJ45 |
| Роздільна здатність дисплея | 480 x 272 |
| Сигнальні медіа та мережеві протоколи | SIP RFC 3261, SIP RFC 2327, RTP/RTCP, HTTP/HTTPS, TCP/IP/UDP, DHCP, TFTP, NTP, STUN, SNTP, ARP, DNS, TELNET, PPPoE, SRTP, LLDP, LDAP, TR-069, 802.1x, TLS, ICMP, SIMPLE, IPv6 |
| Телефонна книга | 2000 записів |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 446 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00