Укр
Рус

Код товару: AR_3015968
| Тип підключення | дротове |
| Кількість ліній | 16 |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, 2х Gigabit Ethernet (RJ-45), RJ-9 |
| Діагональ дисплея | 2.8" |
| Дисплей | так |
| Кількість портів RJ-45 | 2 шт |
| Колір | чорний |
| Кольоровість | монохромний |
| Можливість кріплення на стіну | так |
| Основні функції | конференція |
| Підтримка PoE | так |
| Роз'єми | RJ45, 3.5 мм, RJ-9 |
| Сигнальні медіа та мережеві протоколи | DHCP, IEEE 802.1p, Layer 3 TOS |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 514 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00