Укр
Рус

Код товару: KM_3412629
Характеристики
Кабелеріз SCC 200 — професійний ручний інструмент для різання арматурних стрижнів, сталевих тросів, а також мідних та алюмінієвих кабелів. Завдяки міцній конструкції та якісним ріжучим елементам забезпечує точне й чисте відрізання при монтажних та ремонтних роботах. Підходить для використання електромонтажниками та майстрами технічного обслуговування.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | АСКО УКРЕМ |
| Серія | SCC 200 |
| Артикул | A0170010162 |
| Тип | кабелеріз ручний |
| Призначення | різання арматури, тросів, мідних та алюмінієвих кабелів |
| Діапазон різання тросу | до 14 мм |
| Діаметр арматурного стрижня | до 9 мм |
| Переріз мідного кабелю | до 150 мм² |
| Довжина інструменту | 800 мм |
| Вага | 2.8 кг |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 372 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00