Укр
Рус

Код товару: AR_3015755
Зовнішня IP WiFi камера 4 в 1 – просте та раціональне рішення для забезпечення повноцінної системи безпеки на території приватного будинку, офісу або об”єктів малого бізнесу. Камеру призначено для зовнішньої установки. Діапазон робочих температур: -30 ~ +50°С.
Вигідна ціна та висока ефективність роботи обладнання досягається шляхом використання новітніх технологій виробництва систем відеоспостереження.
Розумна IP WIFi камера відеоспостереження 4 в 1:
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | видиме світло (LED) |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP66 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху |
| Вага | 370 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 173 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +50°C |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", система сповіщення |
| Колір | чорний |
| Кут огляду по горизонталі | 90° |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, NTP, 802.1X, QoS, ONVIF 2 |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 718 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00