Укр
Рус

Код товару: AR_3015757
IP-камера, корпусні (bullet), дротові, 5 Мп (2592 x 1944), 1/2.7", 2.7 - 13.5 мм, інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 5 Мп (2592 x 1944) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Фокусна відстань | 2.7 - 13.5 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 45 м |
| Особливості | підтримка PoE, вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, залишені/зниклі предмети, виявлення звуку, розпізнавання облич, підрахунок людей, виявлення руху, визначення номерних знаків, виявлення щільності натовпу, визначення довжини черги |
| Вага | 847 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", LPD (виявлення автомобільного номеру), FD (виявлення обличчя), PID (виявлення вторгнень по периметру), RSD (виявлення рідкісних звуків), QD (визначення довжини черги), SOD (Obtained Lost Item), HM (теплова карта), CD (виявлення щільності натовпу) |
| Колір | білий |
| Кут огляду по горизонталі | 138°-38° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | IPv4, DNS, DDNS, NTP, SMTP, FTP, ONVIF, TCP/IP, HTTP, UDP, RTSP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.7 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 13.5 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 888 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00