Укр
Рус

Код товару: AR_3015754
IP-камера, купольні, дротові, 5 Мп (2592 x 1944), 5 Мп, 2.8 мм, інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | купольні |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 5 Мп (2592 x 1944) |
| Розмір матриці | 5 Мп |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка PoE, вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, залишені/зниклі предмети, виявлення звуку, розпізнавання облич, підрахунок людей, виявлення руху, визначення номерних знаків, визначення довжини черги |
| Вага | 555 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", LPD (виявлення автомобільного номеру), FD (виявлення обличчя), PID (виявлення вторгнень по периметру), RSD (виявлення рідкісних звуків), QD (визначення довжини черги) |
| Колір | білий |
| Кут огляду по горизонталі | 100° |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | ONVIF, TCP/IP, HTTP, UDP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, SMTP, FTP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 204 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00