Укр
Рус

Код товару: AR_3015758
IP-камера, корпусні (bullet), дротові, 5 Мп (2880 x 1620), 5 Мп, 2.8 мм, комбіноване (ІЧ + LED)
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 5 Мп (2880 x 1620) |
| Розмір матриці | 5 Мп |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті, підтримка PoE |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, виявлення звуку, розпізнавання облич, підрахунок людей, розпізнавання об'єкту, виявлення руху, визначення номерних знаків, виявлення щільності натовпу, визначення довжини черги |
| Вага | 185 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Діапазон робочих температур | -35°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", зниження шумів 3D DNR, LPD (виявлення автомобільного номеру), FD (виявлення обличчя), RSD (виявлення рідкісних звуків), HM (теплова карта) |
| Колір | білий |
| Кут огляду по горизонталі | 113° |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | DHCP, RTP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, SMTP, FTP, UPnP, SNMP, TCP/IP, HTTP, IPv6, HTTPS |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 152 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00