Укр
Рус

Код товару: AR_3015664
аналогова, купольні, дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 2 Мп, 2.8 мм, інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | аналогова |
| Вид | купольні |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Особливості | вбудований мікрофон |
| Клас захищеності | IK07 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Висота | 47 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", зниження шумів 3D DNR |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 54° |
| Кут огляду по горизонталі | 101° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 975 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00