Укр
Рус

Код товару: AR_3015742
Корпусні 4 мегапіксельна IP відеокамера DS-2CD2T47G2- L (C) з підсвічуванням видимого світла, серії ColorVu серії від виробника Hikvision - прекрасний вибір для організації відеоспостереження за територією приватного будинку, офісу або підприємства. З її допомогою можна контролювати периметр, як всередині так і поза приміщенням.
Камера виконана в форм-факторі Bullet, матеріал корпусу з металу, а нижнє кріплення з пластику. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді косички з двома роз’ємами тип мама:живлення DC 12В і мережевий інтерфейс RJ45 з підтримкою PoE. Так само на корпусі під герметичною кришкою присутній слот під micro SD карту пам"яті і апаратна кнопка скидання.
Одні з основних переваг камери - робота 24/7 в кольорі, наявність WDR 120dB, підтримка Smart-функцій. Камера оснащена сенсором 1/1.8 "з максимальною роздільною здатністю 4МП (2688х1520px) з швидкістю запису 25 кадрів/с, і підтримкою 25 кадрів/с. При дозволах1080р і 720р. Фіксованим об’єктив з фокусною відстанню 4 мм і кутом огляду по горизонталі 94 ° . Завдяки технології ColorVu і чутливості 0.0005Люкс камера видає кольорову картинку за умов поганого освітлення, цьому сприяє автоматичний режим день/ніч і видиме світло з дальністю до 60 метрів - вночі. Технологія відео стиснення на базі кодека Н.265 допоможе істотно знизити навантаження на локальну мережу і заощадити простір на жорсткому диску.
Хочеться відзначити деякі плюси пристрої - експлуатація при температурах від -30 ° C до + 60 ° C, ступінь захисту відповідає стандарту IP67, зручне регулювання в 3х площинах, можливість віддалено переглядати те, що відбувається і отримувати PUSH повідомлення про тривоги на смартфон за допомогою прог ення Hik-connect.
Функцій VCA:крім стандартних функцій детекция руху, і тривоги по відео Тампере, камера підтримує деякі функції Behavior аналітики, такі як перетин лінії, вторгнення в зону, залишені речі, вторгнення в зону, детекция осіб.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2688 x 1520) |
| Розмір матриці | 1/1.8” |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне, видиме світло (LED) |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Особливості | підтримка PoE, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, вхід/вихід з регіону, розпізнавання облич, виявлення руху |
| Вага | 1200 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI, FD (виявлення обличчя) |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 51° |
| Кут огляду по горизонталі | 95° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | DNS, DDNS, NTP, ARP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP, SNMP, Bonjour, 802.1X, QoS, TLS, SSL, TCP/IP, ICMP, HTTP, PPPoE, IPv6, UDP, HTTPS, DHCP, RTP, RTSP, IPv4 |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 498 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00