Укр
Рус

Код товару: AR_3015718
IP-камера, PTZ, дротові, 4 Мп (2560 x 1440), 1/2.8", інфрачервоне
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | PTZ |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Особливості | підтримка карт пам'яті, підтримка PoE |
| Клас захищеності | IP66, TVS 4000В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2000 г |
| Виробник і тип матриці | Progressive CMOS |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 164 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +65°C |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI, SVC |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | ONVIF, 802.1X, QoS, RTCP, ISAPI, SDK, TCP/IP, ICMP, HTTP, PPPoE, IPv6, UDP, HTTPS, DHCP, RTP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP, SNMP, Bonjour |
| Робоча напруга | 12 В |
| Ширина | 164 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
18 795 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00