Укр
Рус

Код товару: AR_3015797
Завдяки можливості повороту на 355° по горизонталі і 50° по вертикалі, камера Reolink E1 фіксує пам'ятні моменти з приголомшливою яскравістю або сканує приміщення для кращого спостереження всередині приміщення. Невеликий розмір і легка вага дозволяють легко встановлювати камеру на стінах, щоб ви могли бачити кожен куточок за допомогою пульта дистанційного керування з можливістю панорамування і нахилу.
3 Мп HD і нічне баченняНабагато чіткіше, ніж камери з роздільною здатністю 1080p, камера безпеки для розумного будинку Reolink E1 знімає відео у форматі Super HD з роздільною здатністю 2304x1296 (3 Мп), а завдяки 8 інфрачервоним світлодіодам вона може бачити до 40 футів в темряві. Залишайтеся на зв'язку з тим, що вас хвилює в будь-який час з цілодобовою домашньою камерою.
2-канальний звукЦя відеоняня з камерою та аудіо має двосторонній аудіопотік через вбудовані мікрофони та динаміки. Ви можете бачити зображення в реальному часі і розмовляти зі старшими, дітьми, нянями і домашніми тваринами в будь-який час за допомогою безкоштовного додатку Reolink на мобільному пристрої, безкоштовного клієнта Reolink на комп'ютері, щоб переконатися, що у них все добре вдома.
Розумний запис рухуПідтримується запис за рухом, 24/7 або за розкладом. Перегляньте всю подію від початку до кінця, виявлення руху буде записувати та надсилати відеокліпи, push-повідомлення про тривогу, щоб забезпечити вашу домашню систему безпеки та принести вам душевний спокій.
Просте налаштування за 5 хвилинЗ'єднання WiFi і функція панорамного нахилу дають вам більше гнучкості, щоб розмістити вашу wifi камеру в приміщеннях, де ви хочете. Просто увімкніть внутрішню IP-камеру і підключіть її до Wi-Fi на частоті 2,4 ГГц. А на адаптері живлення є кабель живлення довжиною 3 м, щоб задовольнити ваші потреби (працює тільки з Wi-Fi 2,4 ГГц).
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 3 Мп (2304 x 1296) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP20 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху, виявлення об'єкта |
| Вага | 200 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 106 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Додаткові функції | режим "день/ніч" |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 43° |
| Кут огляду по горизонталі | 82° |
| Максимальна робоча вологість | 85 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, UDP, DHCP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, SMTP, UPnP, SSL |
| Робоча напруга | 5 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 592 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00