Укр
Рус

Код товару: AR_3015739
Tapo C110 — домашня Wi-Fi камера.
Виявлення руху
Отримуйте повідомлення, коли камера виявляє рух, і переглядайте зняті записи. Ви також можете персоналізувати настроювання, вказавши важливі зони виявлення руху, щоб усе, що відбувається, фіксувалося тільки в обраній зоні.
Нічне бачення
Не будіть дітей, заходячи до них у кімнату. Приглядайте за ними з телефона завдяки нічному баченню на відстані до 9 метрів — і вам спокійно, і діти посплять.
Відео високої чіткості
Відео з високою роздільною здатністю 3 МП дасть змогу отримати чітке зображення. Це поліпшить розпізнавання облич на відстані.
Двосторонній аудіозв'язок
Спілкуйтеся з коханими, використовуючи вбудований мікрофон і динамік.
Забезпечте приватність
Ваша приватність гарантується відповідним режимом і картою пам'яті.
Сигналізація
Камера не тільки повідомить вас про виявлений рух, але й увімкне світлову та звукову сигналізацію.
Діліться пам'ятними моментами
Камери Tapo допоможуть зберегти кожен незабутній момент і поділитися ним із коханими.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 3 Мп (2304 x 1296) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3.3 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 9 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 99 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Діапазон робочих температур | 0 C - + 40 C |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", система сповіщення |
| Колір | білий |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 100-240 В, 9 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 3.3 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.3 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 422 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00