Укр
Рус

Код товару: AR_3015730
IP-камера, 1/2.8", Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху, виявлення звуку |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Діапазон робочих температур | 0 C - + 40 C |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, система сповіщення, пряма трансляція, гучність сирени - 93 дБ |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 40° |
| Кут огляду по горизонталі | 83° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 100-240 В, 9 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 363 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00