Укр
Рус

Код товару: AR_3015727
IP-камера, 5 Мп (2880 x 1620)
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 5 Мп (2880 x 1620) |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення звуку, виявлення руху, виявлення транспортних засобів, перетин лінії |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 118 мм |
| Глибина | 87 мм |
| Діапазон робочих температур | 0 C - + 40 C |
| Динамічний діапазон | BLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, система сповіщення, підтримка карт пам'яті, Amazon Alexa, Google Assistant, Wi-Fi, 128 біт AES шифрування SSL/TLS, гучність сирени – 99 дБ, перегляд у реальному часі, LED підсвічування |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 41° |
| Кут огляду по горизонталі | 75° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 9 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 371 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00