Укр
Рус

Код товару: AR_3015759
Роздільна здатність 2560×1440 (також відоме як 2K або QHD) дозволить розглянути кожну деталь, не в останню чергу завдяки цифровому восьмиразовому зуму.
Кольорова нічна зйомкаНа відміну від чорно-білого зображення звичайних камер, зображення Tapo C320WS кольорове завдяки об'єктиву з високою роздільною здатністю, через який проходить більше світла.
Starlight – яскраве зображення вночіВисокочутлива матриця Starlight – це гарантія якісного зображення навіть в умовах низької освітленості, завдяки якій розглянути будь-яку деталь можна навіть у тіні.
Виявлення руху Гучна звукова сигналізаціяУвімкніть звукову сигналізацію, щоб відлякати непроханих гостей. Сигналізація може спрацьовувати самостійно при виявленні руху.
Двосторонній аудіозв'язокДвосторонній аудіозв'язок дозволить спілкуватися з кур'єрами та іншими гостями звідки завгодно.
ТапоНалаштування, а також онлайн-перегляд, відтворення та збереження кліпів – все в одному додатку.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові, бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3.2 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті, вбудований мікрофон |
| Клас захищеності | IP66 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, виявлення руху, виявлення втручання, виявлення транспортних засобів |
| Вага | 220 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 103 мм |
| Глибина | 142 мм |
| Діапазон робочих температур | -20°С ~ +45°С |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", зниження шумів 3D DNR, система сповіщення |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 54° |
| Кут огляду по горизонталі | 97° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, ICMP, HTTP, UDP, HTTPS, DHCP, RTSP, DNS, NTP, ARP, ONVIF |
| Робоча напруга | 100-240 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 3.2 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.2 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 964 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00